يكي ازمراجع نجف دوختن پرده بكارت دختران را

 جهت حفظ آبرو،مجاز دانست

دبى- العربيه نت، حيان نيوف سخنگوى آية الله العظمى اسحاق الفياض يكى از مراجع چهارگانه شيعيان در نجف ،درمصاحبه ويژه اي با العربيه.نت، صدور فتوا توسط مرجع ياد شده ،مبني بر مجاز دانستن دوختن پرده بكارت از بين رفته در نتيجه زنا را تاييد كرد، به عقيده اين مرجع چنين عملي باعث حفظ حيثيت وكرامت خانواده واقوام او ميشود. شيخ على الربيعى سخنگوى آية الله الفياض ضمن مصاحبه خود علل صدور فتواى ديگري از سوي اين مرجع شيعي عراقي را بيان كرد كه مى گويد مرجع نبايد قدرت سياسى را بدست داشته باشد. لازم به ياد آوريست كه آية الله العظمى اسحاق الفياض يكى از چهار مرجع بزرگ نجف ،در كنارآيت الله العظمي على سيستاني ، وآيت الله شيخ محمد سعيد الحكيم و آيت الله شيخ بشير النجفي است وي در اصل أفغاني تبار مي باشد و در سن 14 سالگى به نجف هجرت كرده بود.

فتواى دوختن پرده ى بكارت

موضوع فتواى شيخ اسحاق الفياض پيرامون جايز دانستن دوختن پرده بكارت ودوشيزگى ،توجه كاربران وبلاگها و وب سايت هاى اينترنيتى شيعيان را به خود جلب كرده بود ، صدور چنين فتوى تعجب آنان را برانگيخته است، وبرخى از آنها آنرا فقط يك شايعه دانستند.

آقاى شيخ على الربيعى سخنگوى آية الله اسحاق الفياض مرجع شيعى ضمن مصاحبه بالعربيه.نت صحت اين فتوا را تاييد كرد.

وى افزود "چون شريعت اسلامى به همه جوانب زندگى انسان توجه كرده است، و در مقابل هر آنچه كه باعث ضايع شدن زندگى انسان ميشود بايد استاده گى كرد، پس اگر دختري زنا كرده باشد واز رسوائى بترسد و احتمال قتل وجود داشته باشد مي تواند پيش از تكميل چهار ماه سقط جنين كند " وى همچنين افزود " بنابر چنين مصلحتي است كه شيخ آية الله الفياض فتواي خود را صادر كرده است زيرا اگر دوشيزه اي زنا كرده باشد وزندگى وى با مرگ ويا نام بدى خود وخانواده اش مواجه باشد ،در اين صورت بر وى واجب است تا آنچه را كه ضررش كمتر است ،انتخاب كند".

اين سخن اشاره به دوباره دوختن پرده بكارت وجواز سقط جنين دارد.
فتواى شيخ الفياض مبنى بر اجازه دوختن غشاء بكارت در پاسخ به سؤالى بود كه مي پرسيد آيا براى دوشيزه اى كه زنا كرده باشد وبه منظور حفظ آبرو وزندگى خود وخانواده اش مي تواند پرده بكارت اش را دوباره بدوزد؟

شيخ فياض و ولايت فقيه

فتواى اجازه دوختن پرده بكارت آخرين فتواى شيخ الفياض نبوده، بلكه وي روز دوشنبه 14/7/2008 فتواى جديد ديگري را صادر كرده است كه درآن خواستار حفظ استقلال حوزه از دولت شده بود، وى دراينباره گفت "حوزه به مرجع دينى سياسى نياز ندارد" واز احزاب وسازمانهاى سياسى خواست تا در امور حوزه دخالت نكنند.

شيخ على الربيعى افزود، اين فتواى شيخ فياض "پاسخ به كسانى است كه سياسي بودن مرجع مذهبى را واجب ميدانند"، وى تاكيد كرد كه "دين اسلام تنها به مرجع مذهبى نياز دارد كه مردم را راهنمائى كند نه مرجع سياسى".

وى همچنين در ادامه سخنان خود افزود : "برخى از احزاب وسازمان هاى سياسى تلاش ميكنند از شخصيتهاي مذهبى جهت تحقق اهداف سياسى شان سوء استفاده كنند". وى گفت البته اين بدان معنا نيست كه شيخ فياض به ولايت فقيه ايمان ندارد ؛بلكه "شيخ فياض به ولايت فقيه باور دارد ولى به شرطي كه نظرات خوى را به ديگران تحميل نكند و حاكم نيز نبايد روحاني باشد"

حرمت خون مسلمان

شايان ذكر است كه ماه گذشته آيت الله شيخ اسحاق الفياض فتواى بسيار مهمى ديگرى را صادر كرده بود كه در آن نسبت به وجود انديشه هاى تندرو در ميان شيعيان هشدار داده بود، وى گفته بود كه مرجعيت نجف سياست اعتدال وميانروي را بر گزيده است .

شيخ على الربيعى سخنگوى شيخ الفياض در ادامه به العربيه.نت گفت شيخ اسحاق براين عقيده است كه ريختن خون كسي كه شهادت لا اله الا الله را مىگويد ، پيرو هر مذهبي كه باشد ،حرام است لذا كشتن او ويا تعرض به ناموس اش به هيچ وجه در اسلام جايز نيست.

 

 

koresh - انگليس - لندن

درود بر تو كه يك حرف انساني در اين اسلام ظالم زدي
شنبه 29 تير 1387

 

ali158 - روسيه - مسكو

چرا همه اين فتواهاي شگفت انگيز را علماي شيعه ميدهند?
جالبه پس بعد خيانت يجوري ميشه سر وته قضيه را هم اورد.
چرا قبل زنا به فكر ابروشون نيستند اين دوشيزگان ?
اين اسلام داره هر روز جالب ميشه ها ,بخصوص فرقه شيعه.
ماشالله راه بنبستي نميذارن.
البته خوب استثني هست ولي تو اين زمانه خدا ه كي اعتمادميشه كرد?
شنبه 29 تير 1387

 

babaktoronto - كانادا - تورونتو

من نمیدونم این چه اخلاقیه که ما مردای ایرانی داریم وقتی میخواهیم زن بگیریم به هیچ چیز توجه نمیکنیم الا دختر بودن طرف حال انکه خودمون هرکاری که کرده باشیم عیبی نداره اما طرفمون باید دختر باشه جالبترین نکته قضیه اینست که به باقی قضایا که القصه مهمترین بخشهای قضیه هم هست توجه نمیکنیم که همانا اخلاق خوب و هنرهایی که طرف داره و ... به همین دلیل هم هست که تا یک زنی بیوه شد انگار تمام غمهای عالم میاد تو دل خانوادش که چرا دخترمون بیوه شد. د شد که شد حتما طرف لیاقتشو نداشته این نشد یکی دیگه . من نمیدونم این فرهنگ غلط ما ایرانیها شاید هم مسلمونها کی میخواد تموم شه. بابا پرده چیه توهین از این بالاتر به زن نمیشه بخدا . تروخدا این حرفارو بذارید کنار و ملاکتون تو زن گرفتن چیزهای مهمتر دیگه باشه. یعنی اونی که بیوه است باید بره بمیره. بخدا همین طرز تفکراست که خدا از ما مردم روی برگردونده. البته میدونم جاانداختنش تو خانواده ها مشکله اما باید تلاش کرد. این مردم خیلی اداب و رسوم غلط دارن که باید عوضشون کنند.
اما راجع به عدم دخالت دین در سیاست و محدوده اختیارات ولی فقیه دمش خیلی گرم.اما راجع به پرده خراب کرد. تصور کنید یه زن بگیرید که حالا اون پرده کذایی رو هم نداشته باشه یا بیوه باشه اما در عوض خوشبخت باشید و یکی هم به زعم خودش با یک دختر پرده دار!!!! ازدواج میکنه بعد سکندری میرن تو مایه های طلاق. حالا کدوم مقبولتره. حالا اگه خانمه یه بچه هم داشته باشه که دیگه لطف خدا دوبله میشه هم یه زن بهت داده هم یه بچه. چرا از این طرفی به قضیه نگاه نمیکنید.
شنبه 29 تير 1387

 

sasan-2000 - ايران - بوشهر

چه آخوند خوبي.
شنبه 29 تير 1387

 

hoormazd - امریکا - تگزاس

تخصصی ترین حوزه استفتائات اسلام!!!!در محدوده شرت و اندام تناسلی قرار داره...تمام فتواهایی که بحث بر انگیز بوده و به تفکر و تعمق مراجع عظام نیاز داشته مستقیم و غیر مستقیم به سکس مربوطه...به به این دین مبین...
شنبه 29 تير 1387

 

jamsil - كره - سئول

خداي نكرده اگر يارو چنين بلاي سرش بياد ودوباره با دوختن پرده بكارت به خونه بخت برود ايا وجدانش راضي مي شود به سر شوهرش كلاه بگذاردودر اولين قدم دروغ گوي را به ان خانواده به ارمغان بياورد اين قسط در كجاي تاريخ است ودركدام شريعت .؟؟..
شنبه 29 تير 1387

 

sasan4 - ايران - تهران

آية الله اسهال الفياض پس به سلامتي حكم سقط جنين هم آزاد شد؟
اين اسلام جديد اسلام است يا آش در هم جوش؟كه هر كه از راه مي رسه تغييرش ميده؟ تازه اولش ميگي كاري به سياست و دولت نداري بعد كه قدرت پيدا كردي و بازارت گرم شد هم دولت را مي خواي هم خودت را صاحب جان و مال مردم ميداني.
 
شنبه 29 تير 1387

 

عقاب اسبیکو - ايران - خرم آباد

بكارت بي پرده و پاره شده پسران را چگونه وصله خواهند زد /آيا آن هم به فتوا نيازمند است ؟؟؟!!!! اي خدا يك عقل سالم به اين جماعت عطا كن و وجه نقدينگي خوب كه دست از سر اين مردم بخت برگشته بردارند كه زندگي كنند و زندگي كنندو...
شنبه 29 تير 1387

 

samis1974 - ايران - اهواز

اللهم بحق نبيك الشفيع احفظ هذا عبدك الصادق الهادي علي دينك الحنيف
شنبه 29 تير 1387

 

ham vatan - مالزي - آلور استار

خب خدا را شكر. ان شاا... مباركه.
شنبه 29 تير 1387

 

atousa_swe - سوئد - گوتنبرگ

خوبه با مغز نداشته به داد دخترا افتادن. خوب بود هزينه اين كارو هم ميدادن. سوئد گوتنبرگ
شنبه 29 تير 1387

 

miky - انگليس - لندن

اگه .بدوزي هم مثل اولش كه نمي شه. به نظر من مرم بايد از جاهليت دست بردارند .نمي دونم تا به كي بايد در جهل عربها بمانم. واي بر ما........
شنبه 29 تير 1387

 

parviz1 - انگلستان - کترینگ

خدا پدر و مادر هر چی آدم چیز فهم را بیامرزد.دین یعنی حقیقت و پاکی.سیاست هم یعنی دروغ و کثافتکاری. راجع به بکارت هم لطفا به نوع سوالی که شده توجه کنید.(اگر دختری زنا مرتکب شده باشدو از آبرو بترسد و احتمال((قتل))وجود دارد) فرمودند(اگر دوشیزه ای زنا کرده باشد و زندگی وی با ((مرگ ))و بد نامی خود و خانواده شود)در اینصورت بر وی واجب است هر آنچه ضررش کمتر است (انتخاب) کند.پس این کار حرامرا تائید نفرمودند بلکه برای جلو گیری از قتل و آبروریزی اجازه فرمودند.اما اگر فاحشه ها دنبال ماله ای میگردند تا اعمال زشت و حرام خود را با این فتوا ماله مالی کنند بهتر است وجدان هم داشته باشند!!آیا صحیح است خود را با دوشیزه ای که گول خورده و پای قتل و آبرو ریزیست مقایسه کنند!!! عجبا!!!
شنبه 29 تير 1387

 

heliya - المان - هامبورگ

babaktoronto - كانادا - تورونتو
بهت افتخار مئ كنم هم وطن
شنبه 29 تير 1387

 

میرهاشمی - ایران - صدراباد

یه دفعه بیان زنا و روابط جنسی را حلال و آزاد کنن واین بدبختا را هم از درد و رنج دوخت ودوز خلاص کنن دیگه.
شنبه 29 تير 1387

 

سوین - ایران - تهران بزرگ

parviz1 - انگلستان - کترینگ دوست عزیز فکر نمیکنم کسی که فاحشه شده بخواد هزینه کنه برای این موضوع ، بخواد هزینه هم کنه عمرا با هیچی درست نمی شه.
 
شنبه 29 تير 1387

 

LoveLife - ایران - تهران

به نظر من هر کس نسبت به لیاقت و رفتارش باید انتظار داشته باشه!!! خوده من به شخصه دوس دارم با کسی ازدواج کنم که با کسی نبوده باشه !! برای همین ترجیح می دم با کسی رابطه نداشته باشم تا همسرم آیندم که به عنوان زن من پذیرفته می شه با کسی نبوده باشه!!!
مرد ها هم انتظارات بی جا دارند تو عمرشون هر غلطی می کنند!! بعد انتظار دارند همسرشون باکره باشه!!!
شنبه 29 تير 1387

 

majid14 - انگلستان - shiraz

عقاب/ اسبيكو/ ايران / خرم اباد مگر از خودت شك داري پسر
شنبه 29 تير 1387

 

sefrzane Eteraz - سوئد - استكهلم

پس خوب شد مي تونم اعتراض رو ببرم بدوزم. لول
شنبه 29 تير 1387

 

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو

jamsil - كره - سئول
جناب مگه خودت باكره اي كه دختر بدبخت بايد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ كي گفته شما از 4 عقدي گرفته تا صيغه هر غلطي مي خواهيد مي كنيد و بعد بكارت دختر؟؟ اگه مردي اينقدر خود خواه بهتر كه اين كلاه هم سرش بره.اصلا چطوره خياط خانه ي بكارت احداث كنيد.....
شنبه 29 تير 1387

 

melodi - انگلستان - نيوكاسل

1:اسلام سراسر دین کذب و ریاست و دروغ گویی و ریا را ترویج می کند و گفته های این اقا مصداق بارز این قضیه ست. دوختن پرده بگارت یعنی دروغ گویی یعنی فریب شوهر یعنی حیله و پنهان کاری
2: یک نمونه واضح و روشن از ضد و نقیض بودن دین اسلام و آن اینکه حکم زنا کار در دین شما مسلمونها سنگساره و حال اینکه این اقا می فرماید با دوختن پرده ٬ دختر جان سالم به در می برد.(البته از این بابت برای دختران مسلمون خوشحالم).قبلا به شما هم گفتم در دین مبین اسلام هر خلاف و هر کثافت کاری و هر فعل حرامی با تبصره ٬ ماده ٬ فتوای مراجع ٬ روایات و احادیث قابل حل و در یک چشم به هم زدن تبدیل به فعل ثواب و حلال می شود. حالتون از دی...ن بهم نمی خوره؟؟؟؟؟؟؟ می بینید اخوند چقدر حقه بازه و مردم چقدر ساده فحشا در کشورهای اسلامی به ویژه ایران بیداد می کنه ٬ چون اخوندها دیگه نمی تونن جلوی فساد رو بگیرن می گن خب عیبی نداره فتوا میدیم بدوزن. ایا با دوختن پرده بکارت دخترهای مسلمان ٬ مشکل فساد و فحشا حل می شه ؟ امنیت زنان و جامعه برقرار می شه؟
شنبه 29 تير 1387

 

chakera - ايران - تهران

البته ايشان فر مودند اگر پرده اش از نوع لور دراپه يا كركره باشه بهتر دوخته ميشه.
شنبه 29 تير 1387

 

jamsil - كره - سئول

artemis-sw-سوئد-مالمو.خطابم شما بودي .
يكشنبه 30 تير 1387

 

رابين هود - افريقا - افريقا

دمت گرم بابا توي اين ملايان هم ادم حسابي پيدا ميشه اگه علي جون نكشه بنده خدا رو شانس اورده
يكشنبه 30 تير 1387

 

jamsil - كره - سئول

اگر همچين چيزي را مقبول مي داريد به خودتان اختصاص بديد تا با ظلم دوگانه به خانه هر انسان پاكي قدم نگذارد واتش عشق دروغين را در قالب حقيقت اشكار نكند چون از بيخ وبن مطرود است اين كارهاي كثيف در كجاي شريعت محك خوده وكدام پاسخ مثبت زندگي ارزش به ان داده كه من وشما بيخبريم .اگر من الوده بودم اين زنگ خطر را اعلام نمي كردم . ثانيا . كافر همه را به كيش خود پندارد . افتراي بزرگي بستي هيچ موقع ازت را ضي نمي شم ..واميدوارم از اين به بعد خودت را اصلاح كني وهر موقع يقين كردي اظهار نظر كني من هميشه به لطف الهي اميدوارم ..
يكشنبه 30 تير 1387

 

arash1977 - ايران - تهران

ما ایرانی ها و همه ایرانی های که از ایران فرار کردن و هر روز میان توی این سایت چرت میگن اگه مرد هستین پس چرا فرار کردید؟؟؟؟؟ همه این آخوندا باید سوزانده شوند مثل کوره های آخوند سوزی 10 میلیون نفر هم بود باید بسوزند.......

 
يكشنبه 30 تير 1387

 

ehsanusa - امريكا - تهران

melodi - انگلستان - نيوكاسل
حكم زنا در هيچ جاي قرآن سنگسار اعلام نشده! اصلا سنگسار در هيچ جاي قرآن نيامده! آن آيه اي هم كه ازش تفسير ميكنن براي حكم سنگسار، ارجاع داده به حكم تورات! البته سنگسار در تورات آمده و به عنوان مجازات زنا اعلام شده! اگه فيلم عيساي ناصري رو ديده باشي، در اپيزود سنگسار آن زن زناكار، اين مومنان يهودي هستند كه ميخواهند اون زن رو سنگسار كنند و عيسي با آنها هم مخالفت نميكنه و ميگه كه هر كسي كه در عمرش گناه نكرده سنگسارش كنه!
اين مواردي كه به صورت خشونت و انجام اعمال بعضا غير انساني در اسلام ارائه شده توسط آخوندا ديده ميشه، عمدتا تفسيرهاي شخصي از رواياتي است كه درستي و صحت اونها هم مورد ترديده و بيشتر با توجه به حس خودخواهي و قدرت طلبي آخوندهاست كه تفسير به رأي شده است!
در مورد اين فتوي هم دوستان نگران وجدان و دروغگويي دوشيزه محترمه نباشن. اكثر كساني كه خيلي حساسن نسبت به بكارت دختر، خودشون از همه بدترن! من خودم يكي رو ميشناختم چند تا دوست دختر داشت و يه روز داشت در باره ازدواج صحبت ميكرد و ميگفت : آدم ديگه جرأت نميكنه زن بگيره! رو هر كي كه دست ميذاري وضعش خرابه (منظورش حتي دخترايي بودن كه فقط دوست پسر داشتن نه رابطه جنسي) من بهش گفتم تو كه خودت ختم روزگاري چه طور ميخواهي زنت هيچ خلافي نكرد باشه؟ كلي بهش برخورد و ناراحت شد. بعد بهش كفتم يه سيب كه توي بازار فروخته ميشه تا از درخت چيده بشه و به بازار برسه چند دست ميچرخه! چيزي كه براي تو بايد مهم باشه (البته اگه خيلي خيلي تعصبي هستي) بايد اين باشه كه كسي اونو گاز نزده باشه و سيب كامل رو بخري! اين ضرب المثل ديگه حسابي كفريش كرد و بي خيال بحث شد!
ما تا خودمونو درست نكنيم نميتونيم انتظار از ديگران داشته باشيم!
به قول معرف: يه سوزن به خودمون يه جوالدوز به ديگرون!
يكشنبه 30 تير 1387

 

ali-vienna - اتريش - وين

samis1974 - ايران - اهواز
ايـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي كه وگفتي اي يعني چه؟
يكشنبه 30 تير 1387

 

rezanaz - ايران - رشت

30 ساله جمهوري اسلامي داره نيازهاي جنسي مردمو بنام دين سركوب ميكنه و همه اين اخبار و جنايات جنسي كه هر روز در اينجا و آنجا ميبينيم فقط و فقط ناشي از سركوب اين ميل غريزيه و اين هيچ درماني نداره مگر با آزادي جنسي و آزادي پوشش . اينا خودشونم به اين نتيجه رسيدن و ميخوان كه اين تابو رو بشكنن چون به هر دري زدن و هر قانوني وضع كردن نتيجه عكس داده . فقط زورشون مياد كه قبول كنن 30 ساله كه اشتباه كردن و اونوقت مجبورن تاوان همه اين خسارتهارو بدن. شكي نيست كه اگه آزادي جنسي و پوششو به رفراندوم بذارن بيش از 80% راي مياره . به نظر شما اينطور نيست ؟؟!
يكشنبه 30 تير 1387

 

jamsil - كره - سئول

artemis-sw-سوئد-مالمو.سلام. اگر همچين چيزي را مقبول ميداريد به خودتان اختصاص بديدتا با ظلم دوگانه به خانه هر انسان پاكي قدم نگذارد واتش عشق دروغين را درقالب حقيقت اشكار نكند چون از بيخ وبن مطرود است اين كارهاي كثيفدر كجاي شريعت محك خورده وكدام پاسخ مثبت زندگي ارزش به ان داده كه من وشما بيخبريم .اگر من الوده بودم اين زنگ خطر را اعلام نمي كردم. ثانيا.كافر همه را به كيش خود پندارد .افتراي بزرگي بستي هيچ موقع ازت راضي نمي شم.واميدوارم از اين به بعد خودت را اصلاح كني وهر موقع يقين كردي اظهار نظر كني من هميشه به لطف الهي اميدوارم..
يكشنبه 30 تير 1387

 

vira - ايران - تهران

بابا دست از سر كچل اين بكارت برداريد تو رو خدا . مرد شرقي ( بلا نسبت بعضيا ) بكارت دوست ! بزرگ شده بابا . كاريش نميشه كرد . همون بهتر كه سرشون كلاه بره با اين دوخت و دوزا . كسي كه آبرو رو ربط ميده به بكارت !! لياقتش بيشتر از اينم نيست . بريد با بكارت هاي دوخته شده ! خوش باشيد . كي به كيه .
يكشنبه 30 تير 1387

 

vira - ايران - تهران

بابك ميگم ايندفعه رو خوب اومديا . باريكلا .

يه صحبت هم دارم با بقيه دوستان . بكارت دوستي شرقي جماعت مسءله اسلام نيست ٬ مسءله فرهنگه . گرچه اسلام و بقيه اديان همشون زن ستيزن ٬ ولي نقش فرهنگ قوي تره . برخي دوستان مسيحي رو در ايران ميشناسم كه بكارت براشون از دوستان مسلمون مهم تره . بدبختانه گير كرديم تو يه فرهنگ در پيتي ٬ به اين زوديام بعيده خلاص شيم .
يكشنبه 30 تير 1387

 

sepid.irooni - انگلستان - لندن

babaktoronto - كانادا - تورونتو
موافقم با هات!
واقعا كه اينو راست گفتي اگه مرد باشي بهت ايول ميگم چون دركت بالاست!!
يكشنبه 30 تير 1387

 

parviz1 - انگلستان - کترینگ

viraخانم شما دیگه چرا؟!!!!!! حالا بکر بودن و بکارت و پاکدامنی شده بی ارزش و ارتباطی به آبرو هم نداره!!!! از کی تا بحال در اسلام و فرهنگ اسلامی اینجوری شده؟!!!! نکنه تو اسلام ناب خمینی و ملا علی که شما از مدافعانش هستید اینجوریه و بقول شما تاریکیه پس کی به کیه!!! نه خواهر محترم از این حرفها نزن که اونوقت خیلی حرفها دارم که برات بزنم.اگر مهم نیست پس چرا ملت اجازه ندارن حتی تو خیابان دست تو دست هم راه برن!!!تو ماشین دوتا جوان با هم حتی صحبت کنن!!خانم دکتر بنی یعغوب که تو پارک نشسته بود و هیچ خلافی هم نکرده بود را چرا کشتید!!!هزاران جنایت و گرفتاری که حکومت ملایی بوجود آورده چی!!!! امر بمعروف و نهی از منکری که با یک مشتی بیسواد بجون مردم انداختید چی؟!!!!!!بابا شما دیگه کی هستید!!!والله تو دنیا ندیده بودیم که هیچ جنایتکاری و یا دزدی و یا متجاوزی راحت تو جامعه رو در روی ملت وایسته و از جانایتکار و یا دزد و یا متجاوز حمایت کند !!!شما مزدوران دقیقا دارین همین کار را میکنید و با حمایت از ملا علی ولایت وقیح که حکومتش واقعا قبیح و فاسد است به هزاران دلیل و مدرک برای جنایتها و دزدیها و تجاوز به حریم ملت و بی قانونی و.... از اون طرف دارید حمایت میکنید چون فکر میکنید کی به کیه!!!اتفاقا بزودی مشخص میشه که کی به کیه.آره خواهرررررررررر و یا برادررررررررررحزب اللهی!!!!!! خجالت بکشید اسلام را شما از بین بردید نه ملت ایران.
يكشنبه 30 تير 1387

 

vira - ايران - تهران

پرويز جون شما از مرحله خيلي پرتي . من نه اعتقادي به اسلام دارم نه به هيچ دين ديگه . هرگز هم نه از اخوند طرفداري كردم نه از حكومت ديني . اين داستان ها رو شما از كجا دراوردي موندم والله . اون كسي كه مسلمونه شمايي ٬ من نيستم . من طرفدار عزت ايرانم ٬ شما طرفدار اون شاهي هستي كه هفت تا كفن پوسونده عزيز جان . مسلمون و شاهدوستي ٬ عقايدتم محترم . ولي من نه مسلمونم نه شاهدوست . من پيشرفت ايرانو ميخوام ٬ چه با اخوند چه بي اخوند .

مهمتر از اون - كه اينجا به بحث مربوطه - سنار هم براي بكارت ارزش قايل نيستم . حالا ميگي چرا ؟ براي اينكه اختيار بدن هركسي - چه مرد چه زن دست خودشه - به هيچ احدالناسي هم مربوط نيست . اگه راست ميگيد وقتي در رابطه با كسي هستيد و تعهد داريد وفا دار باشيد و خيانت نكنيد . سكس هم محض اطلاع شما براي بالغين ازاده . اقاي پرويز مطمءني داري تو انگليس زندگي ميكني ؟ نكنه از عربستان داري كامنت ميذاري و ما رو گذاشتي سر كار مرد مسلمان ؟ حالا اون خيلي حرفها رو كه ما رو باهاش ميترسونيد بزنيد ببينيم ٬ مرد مومن .

راستي ٬ محض اطلاع شما ٬ تمام كارهايي كه در تاريكي ازاده در روشنايي هم ازاده . شك داشتيد ؟
يكشنبه 30 تير 1387

 

parviz1 - انگلستان - کترینگ

ویرای عزیز.والله خوب شد فرمودید که نه خدا را قبول داری و نه هیچ دینی و فقط هر چی ملا علی بگه قبول داری !!!برای من روشن بود که کسانیکه ملاها را قبول دارند برای هیچ چیزی ارزش قائل نیستند بجز پول و پول و پول !!!!حال بفرمائید آیا وجدان داری یا نه؟چون وجدان انسان در تاریکی هم بیدار و روشن و آگاه است و روشنی و تاریکی ندارد و آدم با وجدان هیچ وقت در تاریکی و سیاهی گناه قرار نمیگیرد و همواره روشن است.ضمنا چه کسی گفته فقط عربها انسان هستند و دیندار و با وجدان و ..اتفاقا هر چه آتتیش است ملاحظه میکنید از گور همین عربها و بیسوادها و تروریستها و دزدها و...سر میزند.ویرای عزیز بخدای محمد (ص)قسم در اینجا برای ادیان مختلف مخصوصا اسلام و انسانیت و قوانین حقوق بشر احترام قائل هستند تا در کشورهای عربی یا ایران.بشما اشتباه عرض کردن که اروپایها آدمهای بی دین و بی وجدان و دزد......هستند.حمایت از ملاها حمایت از ایران و ظلم نیست !!!بنده هم کامنتها سرکار را همیشه مطالعه میکنم و با آرزوی اینکه روزی به روشنی بیایی و با دیده عشق به ملت و وطن پرستی همگام هموطنان آزادیخواه ایران و ایرانیان سراسر جهان شوی .موفق باشی عزیز هموطن من.
دوشنبه 31 تير 1387

 

shima87 - فرانسه - پاريس

vira - ايران - تهران

چي شده دچار استحاله روحي شده خيلي با حاله خيلي از خانم ها واقايان در اين جا بعد از مدتي نظر ات و عقايدشان تغيير ميكنه و از اون روحيه خشك و متعصب بدون اگاهي خارج مي شن و دينا را يك طوري به غير از اين طوري كه اخوند مي فرمايد!!! مي بينند
به هر حال باز خوبه تو اين بحث ها بعضي ها از خر شيطان مي يان پايين
اما بكارت يك دختر مجرد مختار ه كه ازاد تصميم بگيره به هر حال كارش از نظر من بد نيست
اما كار اقايوني كه با داشتن زن با زن هاي صيغه اي مي پرن بعد مجوز اسلامي هم دارن البته صيغه يا فاحشه اسلامي به هر حال با اون روسپي فرقي نداره زني كه براي مخارج زندگي يك روز دو روز .....ميره با يك مرد مي خوابه ...تعريفي با روسپي نداره اما
دختر با دوست پسرش مي تونه خط قرمز ها را خودش تعيين كنه تعهدي به كسي نداره كه خيانت هم نكرده داره با عشق اش رابطه طبيعي بر قرار ميكنه منتها
اين حرفها به مذاق دختر هاي سنتي و پسر هاي قدرت طلب ايراني خوش نمي ياد حال را مي خوان اما نه براي خواهر و دختر ..فقط پسر ها و بسسسسس
دوشنبه 31 تير 1387

 

vira - ايران - تهران

اقاي پرويز خيلي معذرت ميخوام كه تند صحبت ميكنم : شما يا واقعا نمي فهميد يا خودتونو زديد به نفهمي . من دارم ميگم من نه از اخوند طرفداري ميكنم نه از حكومت ديني ٬ اونوقت شما ميگي بنده طرفدار فلان ملا هستم !!! - دوست من نكنه عينكي هستي و عينكتو نميزني ؟ من دارم ميگم اصلا دين و ايمون ندارم شما هي ميگي ملا علي ملا علي ! ببخشيد نكنه من دارم به زبوني غير از فارسي حرف ميزنم ؟؟؟ دارم واقعا بهت شك ميكنم پرويز جون ! شما دچار توهم نيستي ؟؟؟

شما هم موفق باشيد هموطن ! ( از اين به بعد عينكتون فراموش نشه لطفا )
دوشنبه 31 تير 1387

 

samis1974 - ايران - اهواز

يكمرجع عاليقدر جهت حفظ ابروري نواميس شما همان فتوا داده كه مي خواهيد حالا چرا مسخره مي كنيد ميگفت سرش را ببريد مي گفتيد طرف وحشيه اسلام مال جنگله همه را با يك چوب نزننيد
دوشنبه 31 تير 1387

 

vira - ايران - تهران

خانوم شيما من دچار استحاله روحي نشدم عزيز جان شما دچار استحاله چشمي شدي ظاهرا . قبلا يه چيزايي رو در كامنت هاي من نميتونستيد بخونيد يا نمي خواستيد كه ببينيد ! محض اطلاع شما من هنوز از دوستداران اقاي احمدي نژادم بدون اينكه به سياست جمهوري اسلامي يا اصولا به خود جمهوري اسلامي علاقه اي داشته باشم . شخصيت بعضي افراد باعث ميشه كه ادم راجع بهشون فكر كنه ٬ مثل گاندي ٬ مثل ماندلا ٬ مثل چه گوارا ٬مثل كاسترو يا مثل احمدي نژاد ! اين ادم ها در عين اينكه هيچ شباهتي به هم ندارن همشون يه جورايي با حالن . يه جورايي استقامت دارن . شما ميتوني عقيده مخالف من داشته باشي عزيز . ابراز عقيده ازاده . حداقل در اين سايت !!
دوشنبه 31 تير 1387

 

sasan4 - ايران - تهران

پسر يا دختر دست نخورده با اراده قوي
پسر يا دختري كه قبل از ازدواج اين كار را انجام بدهند بي اراده و كم تحملند
پس كاملاْ معلومه آدمهاي با اراده بهتر از آدمهاي كم اراده اند.
سه‌شنبه 1 مرداد 1387

 

pouriya - ايران - رودسر

vira - ايران - تهران

دوست عزيز با تاييد نظرت در رابطه با حقوق و رهايي زن.
برايم خيلي عجيب امد كه نوشته اي كه دوستدار موجود منفوري چون احمدي نژاد هستي. و او را با گاندي بزرگ كه سنبل منش انساني وفروتني است مقايسه فرموده اي.
كجاي استقامت و با حالي احمدي نژاد تازي در جهت ايران و ايراني بوده كه شما را كه خود را عاشق ايران ميدانيد را چنين مجذوب خودش كرده.

با درود
سه‌شنبه 1 مرداد 1387

 

parviz1 - انگلستان - کترینگ

ویرا عزیز من عینک نمیزم بجان عزیز ملاعلی و دکی که از شاگردان و دستبوس خمینی بودند.ضمنا دکی اگر بدونه که ویرای عزیز از جنایتها و دزدیها و تجاوزهایی که کرده انقدر حمایت میشود حتما بیشتر رضایت شما را فراهم میکرد و پستی هم برای شما در نظر میگرفت و نمیگذاشت با این شغل که در شان شما نیست فریز شوید!!به امید روزیکه آزادانه مزدوران رژیم هم بتوانند از دین خود و کشور خود و ملت خود دفاع کنند نه از جنایتکاران و دزدان و وطن فروشان و عوام فریبان و..که برای هر کدام از این کارها هزاران مدرک مستند وجود دارد اما افسوس که .....
سه‌شنبه 1 مرداد 1387

 

vira - ايران - تهران

پوریا جان چرا به نظرت عجیب اومد ؟ این ادم جلوی امریکا ایستاده . ( زمان جنگ هم گویا از فرماندهان شجاع بوده - ( نقل به مضمون !! ) ) در عین حال که ساده زیستی این فرد رو در کمتر کسی دیدم - اونهم در اوج { سرمایه مداری } که در ایران بوجود اومده . در ضمن - شعار عدالت خواهی که شعار احمدی نژاد بود برای من بسیار جذابه - چون شدیدا شیفته عدالتم - گرچه بعیده که این شعار در جامعه کاردرست ما ! محقق بشه . اما در عین حال با اعتقاد به ولایت فقیه اصلا و ابدا هیچ رقمه ! ابم تو یه جوب نمیره ! ( اینهم اختلاف نظر من با ایشون !!! ) - و بازم باید بگم و تاکید کنم ! که اصولا با حکومت مذهبی از بیخ و بن مخالفم .

به هر حال !

دوست عزیز نکته دیگه اینکه من در ادامه مطلبم ذکر کرده بودم که این افراد شباهتی به هم ندارن - من گاندی رو نه با ماندلا یکی کردم نه با چه گوارا - و نه احمدی نژاد رو با هیچکدوم از اونها . فقط افرادی رو نام بردم که در دنیای سیاست روحیاتشون برام جالب و قابل توجهه . / موفق باشی . ///

اقای پرویز : مطمءن باشید با سر و وضعی که من دارم ! عمرا اگه احمدی نژاد پست و مقامی بهم بده !!! فکر کنم همون روز اول سر از کمیته وزرا درارم بعدشم دور از جون !!! اعدامم کنن !!!!!!!!!! ( البته در اون صورت همگی از شر این ویرا که حرف زیادی زیاد میزنه ! راحت میشید !!! )

راستی ! خوشحالم که عینکی نیستید !! انشالله هرگز هم نیازی به عینک نداشته باشید . موفق باشید .
سه‌شنبه 1 مرداد 1387

 

shima87 - فرانسه - پاريس

كسي كه از احمدي نژاد طرفداري كنه . يك كوتوله سياسي احمق كه تمام حرفهاش يك كاريكاتوري ازش ساخته كه اسباب خنده دوست و دشمن شده ابرو و حيث ايراني را هم مي بره واقعا اين ادم طرفدار هم داره اخه براي كدوم يك از حرفهاش!
مردم ما هم تحت تاثير افكار اخوندي با امريكا دشمن هستند دشمن تو خود ايرانه نه خارج ..دشمن اخوند فاسد و جنايتكار و دروغ پردازه كه با اخاذي عاطفي و اخاذي مذهبي ملت ايران و افكار مردم را فقط تو يك دايره بسته ديني قرارداده كه مي شه بهش كلي ايراد و اشكال گرفت يكي اينكه براي نيازهاي اساسي ادم ها يك راه حل درست عقلاني ارايه نميده
 
سه‌شنبه 1 مرداد 1387

 

pouriya - ايران - رودسر

shima87 - فرانسه - پاریس
در تایید و در ادامه نظرت اجازه بده که اضافه کنم این حکومت تازی سالهاست که از حربه تشنج چه در ایران و چه در خارج از کشور برای بقای وجود متعفنش و رسیدن به اهداف ارتجاعیش استفاده میکند.
که همان تز صدور اسلام ... و استقرار ان در جهان میباشد و دامن زدن به جنگ و دشمن تراشی در دستور کار این اجنبیان میباشد. وگرنه همانطور که اشاره کردی ما هیچ دشمنی با هیچ کشور و دولتی نداریم.
چهار‌شنبه 2 مرداد 1387

منبع : http://iran-world.com/article.php?id=30088

بازگشت به صفحه اصلی